Україна і Німеччина зацікавлені в завершенні будівництва хвилерізу в Одеському порту

1763

Дочірнє підприємство “Контейнерний термінал Одеса” (КТО) німецької HHLA International GmbH заявляє про необхідність якнайшвидшого виконання з боку АМПУ своїх зобов’язань по будівництву захисного хвилерізу в акваторії Карантинного молу як невід’ємної частини інвестпроекту і необхідної для безпечної експлуатації нового контейнерного терміналу. 

Мова про це йшла в ході візиту держсекретаря Федерального міністерства транспорту і цифровий інфраструктури Німеччини Райнера Бомба, який ознайомився з ходом реалізації інвестпроекту “Карантинний мол” в Одеському порту.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр АМПУ.

 • Згідно з повідомленням, вказаний хвилелом був частково побудований силами АМПУ, однак більша його частина була деформована в квітні 2014 року внаслідок певних помилок.

  Нашим прагненням є якнайшвидше реалізувати будівництво хвилелому, оскільки це необхідно для подальшого розвитку порту. У першу чергу ми разом з усіма задіяними сторонами добиваємося укладення договору на виконання ТЕО. Одеса має величезне значення для розвитку України. Також важливо, щоб поряд з ефективною роботою порту, було збудовано сучасне повідомлення з внутрішніми районами країни, – заявив Бомба.

  В ході зустрічі гендиректор ХТО Анастас Коккін розповів, що з метою реалізації даного проекту компанія брала позику в банку, який належить уряду Німеччини, а група HHLA отримала держгарантію уряду Німеччини в формі страхування ризиків інвестдіяльності в Україні. У зв’язку з цим, в інтересах України і Німеччини якнайшвидше і успішне завершення проекту будівництва контейнерного терміналу на Карантинному молу, а відновлення і завершення будівництва захисної хвилерізу є обов’язковою умовою для цього.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.