Україна і Білорусь домовилися відновити річкові перевезення

2036

Україна і Білорусь зацікавлені у відновленні і розвитку перевезень водним транспортом. Відповідне питання обговорювалося в ході дев’ятого засідання україно-білоруської робочої групи з питань транспорту, яке відбулося в Бресті 2-3 березня.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, українську сторону на зустрічі представляв заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, білоруську – міністр транспорту і комунікацій Олександр Шишка. Передає Національний промисловий портал.

Зокрема, сторони домовилися звернутися до Єврокомісії із заявою про включення маршруту Е-40 в Транс-Європейську транспортна мережа (TEN-T).

 • Крім того, сторони обговорили програму комплексного розвитку коридору Балтійське море – Чорне море.

  З метою розвитку міжнародної торгівлі і вільного переміщення товарів і послуг Віктор Довгань акцентував увагу на роботі, яка проводиться для створення нових внутрішніх механізмів і міжнародних інструментів при формуванні нової транспортної стратегії, – йдеться в повідомленні.

  У сфері залізничного транспорту боку встановили єдині тарифи на вантажоперевезення в складі поїздів «Вікінг» та Zubr і погодили фіксований графік руху.

  Існує потреба в залученні нового оператора для організації мультимодального сервісу в напрямку Туреччини, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Китаю та інших країн, що дозволить розширити географію вантажообігу і залучити додаткові обсяги вантажів у складі поїздів. З метою збільшення обсягів перевезень транзитних вантажів по території України з (в) Білорусі на 2017 рік встановлено конкурентні тарифи. Сторони домовилися організувати в 2017 році роботу по здійсненню перевезень вантажів і порожнього рухомого складу із застосуванням електронного документообігу, – наголошується в повідомленні.

  У сфері автомобільних перевезень сторони обговорили обсяг квоти дозволів на виконання міжнародних автомобільних перевезень у 2017 році. Остаточний обсяг квоти буде встановлено за підсумками чергового засідання україно-білоруської змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, яке відбудеться 6-7 червня в Україні. Як очікується, квота буде не нижче зазначеної кількості 56 тис. Дозволів.

  Крім того, Україна запропонувала обговорити лібералізацію міжнародних автомобільних перевезень, зокрема, скасування дозволів для автотранспорту з високим екологічним стандартом.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.