Україна і Білорусь будуть розвивати судноплавне сполучення між країнами

1949

Україна і Білорусь домовилися про розвиток судноплавства на річках Дніпро і Прип’ять

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UBR.

Міністр інфраструктури України повідомив, що українською та білоруською сторонами приділяється першочергова увага питанням розвитку транспортних комунікацій між країнами, зокрема, активізується і розширюється робота щодо поліпшення судноплавства на загальних водних шляхах.

“Одним із пріоритетних напрямків розвитку відносин між Україною та Білоруссю є забезпечення умов для здійснення транзитних перевезень вантажів водним транспортом по території України, в тому числі, з використанням суден класу” ріка-море “, – зазначив Володимир Омелян.

Він також відзначив спільну роботу двох країн по відновленню судноплавного сполучення між Україною і Республікою Білорусь, зокрема водного шляху Е-40, а також створення безпечних умов судноплавства на річках Прип’ять і Дніпро.

 • Міністр інфраструктури України подякував міністру транспорту Республіки Білорусь за конструктивну і плідну роботу з узгодження проекту Дорожньої карти, який був підписано під час зустрічі міністрів.

  “Особлива увага до цього питання приділяють президенти наших держав. Сьогодні ми підписали “Дорожню карту” з деталізацією і етапами реалізації проектів з розвитку судноплавства на річках Дніпро і Прип’ять”, – підкреслив Володимир Омелян.

  Відзначається, що реалізація положень “Дорожньої карти” вимагає фінансових ресурсів, які планується залучити від МФО і донорів.

  Сторони відзначили позитивну динаміку зростання автомобільних перевезень та підтвердили зацікавленість у подальшому збільшенні вантажообігу між країнами, а також обговорили інші питання в сфері транспорту.

  Крім того, сторони домовилися про збільшення квоти дозволів на міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів в 65 тис. Одиниць, а розбивка по типам і видам дозволів буде здійснюватися з урахуванням потреб перевізників обох країн.

  Крім цього учасники зустрічі обмовилися про розвиток транспортного сполучення Північ-Південь по території України і Республіки Білорусь з метою забезпечення оптимальних логістичних схем доставки вантажів з використанням інфраструктури Білорусі та України.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.