“Укравтодор” почав підготовку до будівництва першої платної дороги

Державне агентство автомобільних доріг України розпочало підготовку до реалізації проекту будівництва концесійної дороги між столицею України і Білою Церквою.

Про це повідомив керівник “Укравтодору” Славомир Новак, передає ЦТС.

“Ми почали підготовку до запуску нових проектів, що фінансуються за рахунок коштів міжнародних організацій, проводимо підготовку до запуску будівництва першої концесійної дороги Київ – Біла Церква”, – повідомив Новак, не уточнивши деталей.

Нагадаємо, що раніше Новак вже згадував про направлення Київ – Біла Церква, як про такий, де можливе будівництво першого автобану в Україні на умовах Концес.

Читайте також:  Вінницькі рятувальники отримали нову техніку (фото)

“На мою думку, може бути цікавий приватним інвесторам проект будівництва нового автобану між Білою Церквою і Києвом. Тут можна побудувати нову платну концесійну дорогу, а діюча дорога буде її безкоштовною альтернативою”, – говорив глава “Укравтодору”.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян також заявляв, що в 2019 році в Україні розпочнеться будівництво пілотних концесійних доріг, використання яких буде передбачати плату за проїзд.

“Сподіваємося, що пілотними будуть концесійні дороги Львів-Краковець і Київ-Умань, це буде складовою автобану, який з’єднає Балтійське і Чорне море, так званий Go Highway з Гданська до Одеси”, – повідомляв міністр.

You may also like...

%d блогерам подобається це: