У першому півріччі 2018 року кількість порожуючих залізницею до ЄС збільшилася на 100 тис. осіб

1187
Фото slovoidilo.ua
 • За шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 187 тис. пасажирів до країн Європейського союзу та 111 тис. осіб у зворотному напрямку, що більш ніж у два рази перевищує відповідні показники минулого року.

  Про це повідомляє Медіацентр Магістраль

  Для порівняння за перше півріччя 2017 року в країни ЄС було придбано майже 81 тис. квитків, у зворотному напрямку — 47 тис.

  «Те, що ми перевезли пасажирів на 100 тис. більше, ніж за цей же період у минулому році, — яскравий приклад успішної та ефективної роботи ПАТ «Укрзалізниця» в організації таких перевезень. Ми реалізували лояльну та виважену тарифну політику. І як приклад: поїзди до Варшави та Перемишля завантажені практично на 90 %», — повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

  Аналіз населеності поїздів показує, що найпопулярнішим залишається потяг Інтерсіті+ за напрямком Київ—Перемишль. До Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 92 %, а поїзд № 705 — на 57 %. Загалом за шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 132 тис. пасажирів до Перемишля проти 58 тис. пасажирів — показника шести місяців минулого року.

  Також великим попитом користується поїзд № 67 Київ—Варшава, яким скористалося майже 13 тис. пасажирів, а поїзд у середньому заповнений на 82 %.

  Нагадаємо, що до кінця цього літа буде запущено поїзд Мукачево—Будапешт.