У першому півріччі 2017 року обсяги поромних перевезень між Україною та Грузією зросли на 60%

2170

У першому півріччі 2017 року значно зросли обсяги поромних перевезень на україно-грузинському напрямку.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу УМПУ.

Так,в залізнично-поромному сполученні Іллічівськ-Поті/Батумі перевезено 165,6 тис. тонн вантажів, що на 63,6 тис. тонн або на 62,5% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. З порту Чорноморськ до Грузії відправлено 94 порома з 2859 вагонами, що на1083 вагона або 60,98% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Такі підсумки були представлені в ході засідання Ради директорів зі спільної експлуатації поромних переправ Іллічівськ-Варна таВарна-Поті/Батумі-Іллічівськ (далі — Рада), яке відбулося 11–12 вересня 2017 року в м.Батумі (Грузія).

 • У заході взяли участь керівники ТОВ «Судноплавна компанія «Укрферрі», ПАТ «Укрзалізниця», ТОВ «Батумський морський порт», ТОВ «Потійський морський порт», фахівці Міністерства транспорту, інформаційних технологій і повідомлень Республіки Болгарія, а такожпредставники компаній, які здійснюють поромні перевезення.

  Адміністрацію морських портів України (АМПУ) на нараді представляв заступник начальника з операційної діяльності Іллічівського філії АМПУ В’ячеслав Газун.

  В ході засідання учасники обговорили питання виконання рішень попереднього засідання Ради і проаналізували динамікузалізнично-поромних перевезень через порти України, Грузії, Республіки Болгарія по поромних лініях Чорноморськ — Варна, Варна —Поті/Батумі — Чорноморськ.

  Особливу увагу присутні приділили важливості застосування електронного документообігу для організації перевезень через портив залізнично-поромному сполученні.

  У свою чергу, морські перевізники запропонували надати доступ до електронної бази Укрзалізниці щодо залізничних вагонів, які прямуютьна припортові станції для навантаження на пороми, а також щодо вагонів, які прибувають на припортові станції для навантаження на паром.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.