У Оболонському районі столиці повним ходом йде будівництво нового відрізку Кільцевої дороги

4754
Фото: abcnews.com.ua

Новий відрізок Кільцевої дороги має з’єднати Мінський проспект з вулицею Богатирською.

Проект будівництва дороги включає в себе створення розв’язки у вигляді клевера, шляхопровід через залізничну колію що прямує до Вишгорода, створення підземних та наземних переходів, прокладка всіх комунікацій для існуючих та перспективних забудов. Загальна довжина ланки дороги – 1.8 кілометри. Повідомляє Національний промисловий портал.

Проект будівництва оцінений у 410 мільйонів гривень. З цієї суми на червень 2017 року було використано 70 мільйонів – 41 у 2017 році. Усього в бюджеті міста передбачено виділити на будівництво данного об’єкту 80 у 2017 році, проте через швидкі темпи будівництва підрядники планують залучити ще 120 мільйонів гривень з міського бюджету у цьому році щоб забезпечити якомога вищий відсоток виконання робіт саме у 2017 році.

У плані підрядників завершити будівництво об’єкту у середині-кінці 2018 року. Загальний час будівництва займає 22 місяці.

 • Сама дорога буде мати шість смуг, тротуари та велодоріжки. До того ж довжина велодоріжок буде дорівнювати довжині усієї траси – 1.8 кілометрів.

  Також для зручності мешканців прилеглих новобудов будуть збудовані нові з’їзди з траси та облаштовані паркові місця. Була вирішена й проблема з гаражним кооперативом, котрий заважав будівництву розв’язки. Близько 50 гаражів будуть перенесені на нове місце.

  Проект будівництва розв’язки у цьому місці є дуже важливим для міста. Це дозволить звільнити вулиці Олени Теліги, Довженка, Гетьмана та Шулявський шляхопровід від вантажівок та транзитного транспорту, що потрапивши на велику кільцеву дорогу через новий відрізок траси зможуть об’їхати Київ та потрапити одразу до прямих трас на Коростень, Житомир, Вінницю, Одесу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.