У Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях мають намір побудувати бетонні дороги

2039

Володимир Омелян заявив про плани Міністерства інфраструктури України щодо будівництва бетонних доріг в Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях.

Про це він проінформував під час виступу на форумі UkrCemFor 2017, передає ЦТС.

Ми давно говоримо про цементних дорогах. І моя мрія, як міністра, щоб, по крайней мере, Схід і Південь України мали бетонне покриття автодоріг. Плани 2015-2016 рр були зруйновані нашою реальністю, коли 95% автодоріг були вже непридатні для використання. ми повинні їх зараз ремонтувати і відновлювати до попереднього стану … Одночасно, дивлячись вперед, ми розуміємо, що альтернативи бетонним дорогах немає. з таких доріг, які ми вже плануємо з будівництва в бетоні, – це будуть дороги Дніпропетровської, Миколаївської, Закарпатської облас їй. Це буде, по крайней мере, південна частина дороги, яка з’єднає Гданськ і Одесу, – повідомив міністр.

Раніше ЦТС писав, що транспортний коридор Львів-Херсон може отримати ділянки доріг з бетонним покриттям.

Зараз ми зі Світовим банком відбираємо консультанта для розробки ТЕО транспортного коридору від Львова до Херсона, включаючи припортові райони. І ми хочемо, щоб консультант запропонував не тільки ТЕО, а й дав проектні рекомендації по окремих дільницях, в тому числі і з високою інтенсивністю руху , де можуть бути побудовані відрізки з бетонним покриттям, – повідомила в інтерв’ю ЦТС директор ДП” Укрдорінвест “Олена Криворучко.

 • Нагадаємо також, що в уряді продовжують вивчення ідеї про будівництво бетонних доріг в районі українських портів, де дорожнє полотно піддається прискореного зносу в результаті проїзду великовантажних машин.

  У Мінінфраструктури та Автодорі вже деякий час обговорюється питання будівництва бетонних доріг в південних регіонах, тобто припортових регіонах. На сьогодні ми вивчаємо економічну доцільність таких проектів і якщо це буде перспективно, то будемо будувати, – говорив в листопаді минулого року перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.