У Дарницькому районі столиці гаражні кооперативи перетворять на сучасні багаторівневі паркінги

6585
 • У Дарницькому районі Києва гаражні кооперативи планують перебудувати в п’ятиповерхові паркінги.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Большой Киев.

  Таким чином Інститут Генерального плану Києва хоче вирішити проблему розміщення автомобілів поруч з будинками жителів густонаселеного району столиці.

  В КО «Інститут Генерального плану міста Київ» повідомили, що відповідно до основних положень проекту генплану Києва знайшли спосіб розміщення автомобілів поруч з будинками жителів густонаселеного Дарницького району в рамках детального плану території в межах проспекту Петра Григоренка, вулиць Анни Ахматової, Драгоманова, Ревуцького та проспекту Миколи Бажана.

  Відзначається, що для більш ефективного використання території столиці передбачено будівництво багаторівневих наземних і підземних гаражів на місці одноповерхових гаражних кооперативів і на відкритих автостоянках.

  Згідно з інформацією, в ДПТ передбачили, що протягом 20 років поступово буде здійснюватися будівництво п’ятиповерхових паркінгів на території гаражно-будівельних кооперативів «Енергетик», «Енергетик-2» і «Славутич», загальною місткістю 14 350 машино-місць.

  У зазначених паркінгах передбачено зберігання автомобілів, що належать жителям існуючої житлової забудови мікрорайонів «Позняки», «Позняки-Західні». Транспортна/пішохідна доступність не більше 15 хвилин до даних гаражів забезпечується існуючими автобусними маршрутами, які проходять вулицями Ревуцького, Здолбунівською та Тепловозною.