У Борисполі чекають повернення бельгійської авіакомпанії та приходу ще двох лоукостерів

3173
 • Аеропорт Бориспіль веде переговори про співпрацю з авіакомпаніями Brussels Airlines, easyJet і Germanwings.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

  Про це розповів гендиректор аеропорту Павло Рябікін.

  Говорячи про перспективи приходу до Борисполя нових авіакомпаній, Рябикин згадав про Air Malta, яка, як відомо, буде літати між Києвом і Валетою з 19 червня. Також він висловив надію на повернення Brussels Airlines:

  “Дуже сподіваємося, що відновить рейси до Брюсселя SN Brussels Airlines. Кінець року – Ryanаir. Це ті компанії, які знаходяться в зоні видимості”.

  Що стосується інших лоукостерів, то гендиректор Борисполя повідомив наступне:

  “еasyJet поки зацікавлений тільки в одному напрямку – Берлін, але там проблема з частотами. Більш того, до цього напрямку є великий інтерес у німецького лоукостера Germanwings, але через обмеження частот між аеропортами Франкфурта, Берліна і Мюнхена ця авіакомпанія нічого підтвердити нам поки не могла. Хоча це питання обговорюється вже другий рік, я налаштований оптимістично “.

  Відзначимо, що раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян висловлював надію на те, що easyJet і Eurowings почнуть працювати в Україні у 2018 році.

  “Я дуже сподіваюся, що в наступному році ми зможемо вітати в Україні як компанію Ryanair, так і компанії easyJet та Eurowings. Тому що це не тільки дешеві польоти для українців, а й залучення туристів в країну”, – сказав глава Мінінфраструктури 31 серпня 2017 року.

  До того Павло Рябікін також заявляв, що Eurowings почне польоти в Україну у 2018 році і навіть називав перші маршрути – Берлін-Київ та Дюссельдорф-Київ.