У Бескидському тунелі тривають роботи з переоблаштування контактної мережі

2146
Бескидський тунель

Станом на 7 грудня на Західному порталі виконано 80 % будівельних та монтажних робіт.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЗАЛІЗНИЧНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

Також там залишилися роботи із демонтажу старої контактної підвіски, що почнуться одразу після вирішення питання пропуску поїздів, пов’язаного із влаштуванням нових колій.

- РЕКЛАМА -
 • На Східному порталі тунелю виконано близько половини обсягу будівельних робіт. Триває переоблаштування контактної мережі, яке ускладнюється важкими метеорологічними умовами.

  У поточному році будівельно-монтажний поїзд «Стрий» приступив до виконання робіт другого етапу перевлаштування контактної мережі. У складних ландшафтних умовах виконано всі зазначені графіком будівництва завдання. У тунелі повністю виконані підготовчі роботи до монтажу контактної ромбовидної підвіски.

  Будівельно-монтажний поїзд «Стрий» філії «Енергоремтранс» бере безпосередню участь у будівництві Бескидського тунелю з 2009 року.

  Нагадаємо, що Бескидський тунель буде відкритий у травні 2018 року. Після завершення будівництва пропускна здатність тунель збільшиться з 47 до 100 пар потягів за добу, а швидкість проходження зросте з 15-40 км/годину до 60-70 км/годину


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here