Турецька авіакомпанія Pegasus Airlines розглядає можливість створення дочірньої компанії в Україні

1447
Фото з соціальних мереж.

Турецька авіакомпанія Pegasus Airlines розглядає можливість створення дочірньої компанії в Україні і може також збільшити своє замовлення для Airbus A321neo

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інтерв’ю директор з продажу та планування мережі перевізника Емре Пекесан

За словами Емре Пекесана, керівництво компанії провело переговори з міністром інфраструктури України в Києві про можливе спільне підприємство, більшість у якому буде належати українським інвесторам, і буде працювати під ліцензією на діяльність в Україні.

Україна дійсно недостатньо обслуговується ринком. Тільки один перевізник дуже активний, це МАУ. Це величезна країна, з великим населенням, що знаходиться в центрі регіону, з ростом ВВП. Ця країна цікава, – зазначив він.

Також він додав, що Україна є однією з декількох країн у списку, що розглядається керівництвом. Інформацію про можливе відкриття “дочки” авіаперевізника певним чином підтвердив і міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“2018 – небо України буде іншим – і не тільки Pegasus”, – написав міністр на своїй сторінці в мережі Facebook.

- РЕКЛАМА -
 • На даний момент в Україні є досвід роботи іншої дочірньої турецької авіакомпанії –  Атласджет Україна. Однак вона виконує тільки кілька рейсів з українських міст в Стамбул.

  Pegasus – провідна лоу-кост авіакомпанія в Туреччині, яка забезпечує польоти point-to-point на коротких і середніх маршрутах і націлена на створення широкої мережі рейсів. Копанія була заснована в 1990 році як спільне підприємство. Після придбання в 2005 році компанією Esas Holding A.S. належить Севкету Сабанчи і його сім’ї, Pegasus почав регулярні внутрішні рейси в листопаді того ж року і став четвертою серед авіакомпаній, що діють в Туреччині.

  Про конкретні терміни реєстрації компанії в Україні або реєстрації літаків поки не повідомлялося.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here