Трамваї, тролейбуси і метро: Кабмін схвалив 6 проектів розвитку міського транспорту за гроші ЄІБ

9156

Кабінет міністрів України на засіданні Комітету проекту Європейського інвестиційного банку “Міський громадський транспорт України” прийняв рішення про затвердження шести проектів розвитку муніципального транспорту в 4 містах України, інформує ЦТС.

Загальна сума реалізації проектів – 89 млн євро. З них 45 млн євро передбачаються на оновлення рухомого складу Харківського метрополітену, 10 млн євро – на придбання рухомого складу для комунального підприємства “Тролейбусне депо №3” у Харкові; 12 млн євро на придбання трамваїв отримає ЛКП “Львівелектротранс”, ще стільки ж – львівське “Автотранспортне підприємство №1”; 6 млн євро планують витратити на придбання тролейбусів у Чернігові; в 4 млн євро обійдеться оновлення рухомого складу комунального підприємства “Електроавтотранс” в Сумах.

Тепер проекти очікують схвалення ЄІБ.

“Після отримання погодження від ЄІБ на фінансування цих підпроектів кінцеві бенефіціари зможуть почати процес підготовки і підписання Субкредитної угоди про передачу коштів і тендерні процедури. Мінінфраструктури очікує, що тендери за вказаними підпроектами відбудуться до кінця року”, – йдеться в повідомленні транспортного відомства.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.