Швидкісний потяг на магнітній подушці з’єднає шість міст України з усім світом

2373
Фотографію взято з сайту http://uc.od.ua/

Компанія Hyperloop One представила карту маршрутів високошвидкісного пасажирського сполучення, на якій представлені шість українських міст, в тому числі і Одеса.

Нещодавно компанія Hyperloop One провела глобальний конкурс, який буде займатися подальшим розвитком пневмопоезда на магнітній подушці. Повідомляє Южный курьер транспорт.

Метою Hyperloop є з’єднання міст в окремих регіонах, а потім їх об’єднання в єдину мережу. Поточний план компанії передбачає будівництво трьох напрямків протягом п’яти років. Hyperloop обьеденить міста в окремих регіонах, а потім в єдину мережу.

 • Ідея Hyperloop нагадує карту світового метро створену Марком Овенденом в 2003 році. На цій карті також є українські міста: Київ, Дніпро, Харків, Донецьк, Кривий Ріг та Одеса. Через столицю проходять відразу три гілки. Планується, що Hyperloop буде розвивати швидкості до 1200 км / год. Тому, якщо подібний проект реалізують, то доїхати з Києва до Одеси або Дніпро можна буде за 23 хвилини, відзначає видання.

  Харків, Донецьк та Одеса знаходять на одній лінії, яка з російської Санкт-Петербурга через Туреччину, Грецію, Італію, Північну Африку, Іспанію, Португалію робить коло через Південну Америку і закінчуватися до на північному заході США в Сіетлі.

  Hyperloop був задуманий як розташований на опорах надземний трубопровід, всередині якого зі швидкістю від 480 до 1 220 км / год (в залежності від ландшафту) з інтервалом в 30 секунд в одному напрямку переміщаються одиночні транспортні капсули довжиною 25-30 м. Передбачено два варіанти системи : пасажирський і пасажиро-вантажний (щось на зразок порома, дає можливість пасажирам переміщатися разом з їх легковими автомобілями).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.