Шулявський міст у Києві готують до демонтажу

9868
Фото: TopKyiv.info

У жовтні 2018 року в Києві завершують першочергові підготовчі роботи на Шулявському мосту перед його масштабної реконструкцією.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Build Portal.

Після завершення підготовки шляхопровід буде демонтовано.

«Зараз проводяться першочергові роботи з реконструкції шляхопроводу. Сюди входить перенесення мереж водопостачання, електро і газопостачання, телефону, контактних мереж громадського транспорту, дорожні роботи на з’їздах з вул. Гетьмана на просп. Перемоги і з просп. Перемоги на вул. Довженко. Також необхідно виконати частковий демонтаж бар’єрного огородження просп. Перемоги, встановити три нових світлофорних об’єкти і нанести розмітки відповідно до проекту організації дорожнього руху на період реконструкції. Тривалість першого етапу робіт складає близько двох місяців», – сказав директор комунального підприємства “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва” Калінін.

  • За його словами, протягом наступних етапів буде демонтований існуючий міст (прольотні будови) і мостові підходи з двох сторін. Потім побудують залиті нові фундаменти та встановлені опори, з’їзди з мосту, також приведуть в порядок прилеглі до розв’язки ділянки вулиць і озеленять територію.

    Нагадаємо, 18 серпня в Києві почалися першочергові підготовчі роботи з реконструкції транспортної розв’язки на Шулявці. За оцінками експертів, комплексна реконструкція може розтягнуться приблизно на півтора року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.