Ryanair зацікавлений у створенні центру техобслуговування в “Борисполі”

1754
Аеропорт Бориспіль (с) 112.ua

В середині липня до Києва прибудуть представники Ryanair, які ознайомляться з майданчиком для можливого розміщення такого центру

Україна, зокрема міжнародний аеропорт “Бориспіль”, мають хороші можливості для створення майданчика з технічного обслуговування повітряних суден.  В Європі існує дефіцит пропозиції таких послуг, тож такою можливістю зацікавився найбільший європейський бюджетний перевізник Ryanair.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Цензор

В Європі на два роки вперед забиті всі слоти, – сказав міністр інфраструктури Володимир Омелянвін на зустрічі в Європейській бізнес асоціації

  • Міністр повідомив, що в середині липня до Києва прилетять представники Ryanair, які ознайомляться з майданчиком для можливого розміщення такого центру. В Україні достатньо фахівців для надання таких послуг, зокрема, це нові можливості для такого держпідприємства, як “Антонов”.

    Виконавчий директор Ryanair Майкл О’Лірі в травні цього року відзначав, що компанія розглядає можливість відкриття в Україні власного дата-центру, а в довгостроковій перспективі також зацікавлена ​​у відкритті центру технічного обслуговування повітряних суден в Україні, для чого необхідно провести експертизу регулювання подібної діяльності в Україні.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.