Розбудова інфраструктури: Як триває будівництво лінії швидкісного залізничного сполучення з аеропортом Бориспіль

17208
 • Укрзалізниця активно веде будівництво гілки залізниці до аеропорту Бориспіль. Фотографії будівництва опубліковані Юрієм Слюсарем на сайті залізничної фотогалереї.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Нова Країна.

  На фотографіях зображені нова стрілка в бік аеропорту, тупик, а також кілька сот метрів вже покладеної колії і підготовлена насип для подальшого укладання рейок станом на 10 травня.

  Нагадаємо, 16 лютого прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що уряд підтримав будівництво лінії швидкісного залізничного сполучення з аеропортом Бориспіль.

  У протоколі наради зазначений маршрут руху поїздів: вокзал «Київ-Пасажирський» → станція «Видубичі» → вокзал «Дарниця» → ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль.

  Згідно з раніше поданими планам, між Києвом і аеропортом Бориспіль курсуватимуть 11 рейкових автобусів PESA 620M, розрахованих на перевезення 91 пасажира, і два рейкових автобуси PESA 630М на 192 пасажири. Зараз ця техніка виконує рейси на регіональних маршрутах Укрзалізниці.

  Вартість проїзду в поїзді між Києвом і аеропортом Бориспіль за заявою Гройсмана може скласти 80-100 грн.

  Перші тендери в рамках проекту Укрзалізниця оголосила в березні. Вони включають роботи з будівництва опор естакади, монтажу металевих прогонових будов, фарбування і посилення металевих прогонових будов. Залізнична естакада буде проходити над діючою автомагістраллю, яка з’єднує Київ з містом Бориспіль та аеропортом.