Розбудова інфраструктури: У Борисполі з’явиться нова шестисмугова дорога

9442
Фото: ТвояМашина

У Борисполі побудують дорогу на шість смуг. Днями міська влада пообіцяла розширити дорогу у районі залізничного переїзду на “35-му кілометрі” після завершення ремонтних робіт.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ТвояМашина.

Так із чотирьох смуг для руху автівок автодорогу розширять до шести.

  • Щоправда, терміни виконання запланованих робіт поки не афішуються.

    Ремонт залізничного переїзду в Борисполі триває, наразі тут вже ремонтують другу частину рейок. Станом на 27 серпня вже відкрито дві смуги руху з боку столиці, у найближчі дні ремонтники обіцяють приступити до облаштування іншої частини дороги.

    «Центральну дорогу заплановано розширити від вулиці Глібова до Броварської. Це буде перша в Борисполі трисмугова автомагістраль», — наголосив заступник міського голови Микола Корнійчук на понеділковій апаратній нараді.

    Задля того, щоб розширити дорогу, необхідно провести тендер та обрати компанію-переможця, яка зможе приступити до асфальтування вулиці Київський Шлях. Такий конкурс має відбутися 6 вересня. Також передбачено облаштування тротуару для пішоходів з обох боків вулиці.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.