Розбудова інфраструктури: Розпочинається ремонт 8-кілометрової ділянки на дорозі М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ

3052
  • Поточний середній ремонт 8-кілометрововї ділянки дороги загального користування державного значення М-02 Кіпті- Глухів-Бачівськ поблизу сіл Чемер та Розівка Козелецького району починається цього тижня.

    Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

    Ділянка – км 0 + 635 — км 8 + 135, план по введенню в експлуатацію – 7,5 км.

    Підрядне підприємство, що виконуватиме роботи з поточного середнього ремонту, – ПрАТ Броварське ШБУ №50, переможець електронних торгів у системі Prozorro. Наразі на ділянці вже розпочато фрезування старого дорожнього покриття.

    Дорога М-02 (Кіпті — Глухів — Бачівськ) – автомобільний шлях міжнародного значення на території України. Проходить територією Чернігівської та Сумської областей. Збігається з частиною Європейського автомобільного маршруту E101. Починається у Кіптях (село на автошляху М-01 в Чернігівській області), проходить через Борзну, Батурин, Кролевець, Глухів і закінчується на контрольно-пропускному пункті Бачівськ. Загальна довжина — 242,4 км. Має не лише транзитне, а і туристичне значення в межах Чернігівської області, оскільки веде до Батурина – міста-резиденції гетьманів Лівобережної України 17-18 століття.