Розбудова інфраструктури: На трасі М-15 Одеса-Рені відкрили новий міст

8271
Фото: 7 Канал

Президент України Петро Порошенко в п’ятницю, 1 червня, відкрив міст на автодорозі М-15 Одеса – Рені в районі молдавського села Паланка.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Страна.ua.

Міст в районі Паланки був реконструйований на місці старого. Довжина нової інженерної споруди збільшилася до 152 метрів, а ширина – до 10 метрів.

  • За проектом міст може витримувати навантаження до 100 тонн і має оцінку сейсмостійкості в 9 балів, проте при тестуванні мосту в середині травня будова витримало навантаження 360 тонн. Загальна вартість робіт зі зведення мосту склала 112,4 мільйонів гривень.

    На своїй сторінці у Facеbook Порошенко подякував мостобудівникам та виказав впевненість у подальшій реалізації масштабних інфраструктурних проектів в Україні.

    “Дякую тим, хто збудував цей міст і продовжує розбудову інших доріг. Об’єднання зусиль дозволить нам і надалі втілювати у життя масштабні та якісні інфраструктурні проекти.”, – написав Президент.

     


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.