Роботи з поглиблення Дніпра почнуться протягом двох місяців

5250

“Днопоглиблювальний флот” АМПУ протягом 2 місяців почне поглиблення Дніпра

Протягом найближчих двох місяців філія Адміністрації морських портів України “Днопоглиблювальний флот” має намір приступити до днопоглиблювальних робіт. В першу чергу, вони будуть здійснюватися на різних ділянках річки Дніпро.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС

  • Зараз “Укрводшлях” проводить тралення дна, яке займе 50 днів, після чого переданий філії флот зможе приступити до роботи. Обсяг робіт з днопоглиблення складе 1 600 тис. м куб.

    У цьому році ми плануємо провести такі роботи: днопоглиблення на підхідних каналах до Каховського шлюзу – обсяг 100 тис. М куб.; кам’янське водосховище – 400 тис. М куб.; Кременчуцьке водосховище – 600 тис. М куб.; перекати верхнього Дніпра – 300 тис. м куб.; перекати річки Прип’ять 200 тис. м куб. “, – заявляв раніше керівник “днопоглиблювального флоту” С. Бомчак.

    Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури України передало 22 одиниці днопоглиблювального флоту на баланс філії АМПУ “Днопоглиблювальний флот”.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.