Прибуток аеропорту “Бориспіль” зріс майже на 60%

2497
Аеропорт Бориспіль (с) 112.ua

Державне підприємство “Міжнародний аеропорт” Бориспіль “в січні-вересні 2017 року отримало чистий прибуток у розмірі 1,63 млрд грн, що на 58,8% більше, ніж за аналогічний період 2016 року

За дев’ять місяців пасажиропотік аеропорту зріс на 24% – до 8,07 млн осіб. Кількість трансферних пасажирів зросла на 33%.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами керівництва аеропорту, досягти таких показників вдалося завдяки конструктивній роботі з авіакомпаніями.

За останні роки “Бориспіль” став одним з найбільших донорів державного бюджету. У той же час, згідно з орієнтирами, які задані регулятором, аеропорт рухається в напрямку зниження аеропортових зборів. Безсумнівно, це пожвавить ринок, але зумовить суттєве зменшення відрахувань до держбюджету, – відзначає генеральний директор аеропорту Павло Рябікін.

  • У планах підприємства наростити обсяг пасажиропотоку до 10 млн осіб протягом 2017 року. Фінансовим планом на 2017 рік передбачено отримання 1,508 млрд грн прибутку, що на 8,8% перевищує фактичний показник 2016 року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here