Обсяг судноремонту на ЧСЗ виріс в 1,7 рази в порівнянні з 2015 роком

1857
ЧСЗ - novosti-n.org
ЧСЗ – novosti-n.org

У році, що минає 2016 році на Миколаївській майданчику компанії «Smart Maritime Group» (Чорноморський суднобудівний завод) значно зросли обсяги судноремонту. Якщо в 2015 році суднобудівниками було відремонтовано 10 суден різного класу і призначення, то в 2016 відремонтовані і знаходиться на завершальній стадії ремонту 28 судів. При цьому обсяг валової продукції по судноремонту в 2016 році виріс в 1,7 рази в порівнянні з попереднім роком.

Для довідки: Smart Maritime Group (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує Чорноморський суднобудівний завод і Херсонський суднобудівний завод, пише сайт Новини Миколаїва.

Обсяг виробництва за 2015 рік склав 260,5 млн гривень. Протягом 11 місяців 2016 року у площадках компанії були відремонтовані / модернізовані 46 судів, в будівництві також знаходився нафтосміттєзбирач “SEA ANT” для Южненського філії держпідприємства “Адміністрація морських портів України”.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.