Новий “Шовковий шлях” пройде через Україну та запрацює вже на початку наступного року

4228
 • Перший транзит територією України в рамках нового Шовкового шляху може відбутися вже в кінці поточного – на початку наступного року.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укрінформ

  Як зазначив голова Держрезерву України Вадим Мосійчук це перший етап великого та важливого для України проекту передбачає транзит через Україну до Словаччини, Польщі та Угорщини. Наступним етапом має стати розширення проекту і початок експортних поставок українських товарів продуктової групи до Китаю.

  Він також розказав, що для повномасштабного запуску проекту необхідно ще чимало всього зробити, однак за підтримки Кабінету міністрів України співпраця з КНР в цьому напрямку вийде на якісно новий рівень. За його словами, Держрезерв вже активно працює з Мінінфраструктури щодо визначення точних маршрутів потягів. Наразі, китайські експерти за сприяння міністерства вже побували на станціях Чоп та Мостицька, змогли оцінити їх переваги та потужності. Свої потужності до повномасштабного початку проекту готують і підприємства системи Держрезерву.

  1 коментар

  1. Замість того, щоб всі зусилля держрезерву спрямувати на виконання прямих задач по формуванню незнижуваних державних запасів Вадим Мосійчук з метою чергового самопіару робить заяви від імені держави, які зовсім не стосуються сфери його діяльності і компетенції. Мова йде про залізничний транзит з Китаю до Європи через Україну. До приходу у держрезерв він не працював ні у виробничій сфері ні на державній службі. Але в силу своїх амбіцій та відсутності досвіду практичної роботи на державних або приватних суб’єктах господарювання цей чоловік навіть уявлення не має про те, які багатомільйонні капіталовкладення потрібні для того,щоб під’їзні залізничні колії підприємств і організацій сфери управління держрезерву привести у стан, придатний для того, щоб на них могли заходити вантажні поїзди міжнародного значення А скільки треба затрат, щоб на кожному підприємству відкрити митний склад і забезпечити належну охорону. З огляду на те, що зусиллями “реформатора” Мосійчука у 2017 році відомча воєнізовано пожежна охорона практично розвалена і роззброєна, складається із підстаркуватих сторожів, – то про яку логістику і експортні поставки продуктової групи за допомогою режимних об’єктів системи держрезерву можна вести мову. Проект “сонячні панелі” вже благополучно “почив в Бозі” – тож вперед до боротьби з “вітряними млинами”. Верной дорогой идете товарищ – .т.е. успешно разваливаете систему госрезерва и подрываете економическую и энергетическую безопасность страны, прикрываясь имитацией бурной реформатоской деятельности. Может быть пора контразведке СБУ и Главной военной прокуратуре повнимательней присмотреться к возможному глубоко законспирированому иностранному агенту-вредителю на должности председателя госрезерва. Ведь начало своей коммерческой деятельности в г. Севастополь в 2009 году фирма “МВА” под руководством Вадима Мосийчука закончила банкротством, оставив при этом государство с невыплачеными налогами, а работников с невыплаченными зарплатами. Так может это была успешная репетиция и подготовка агента для более масштабной вредительской аферы под прикрытием реформ ?.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.