Новий мостовий перехід через Сухий лиман дозволить збільшити пропускну здатність автомобільного руху в морський порт «Чорноморськ». Про це заявив в. о. голови ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) Райвис Вецкаганс

- РЕКЛАМА -

Зараз транспортним переходом через Сухий лиман служить понтонна переправа, яка знаходиться на балансі Чорноморського філіалу АМПУ. Ця гідротехнічна споруда і його експлуатація вимагає проведення постійного ремонту раз в п’ять років.  У зв’язку з цим міська влада Чорноморська ініціювали будівництво нового сучасного моста.

«АМПУ в частині розвитку порту« Чорноморськ »поставила мету в найближчі два роки створити умови для проходження і обробки суден типу Panamax. Для цього ми організовуємо міжнародні тендери на днопоглиблення підхідного каналу та акваторії, заплановані проекти розвитку причальної і наземної інфраструктури. В даний час вантаж в порт йде через понтонну переправу, яка була побудована в 1968 році, модернізована в 1982 році і має певні обмеження щодо руху великотоннажного автотранспорту. В результаті будівництва нового мостового переходу, яке підтримав уряд, ми отримаємо сучасний інфраструктурний об’єкт, який дозволить збільшити пропускну здатність автомобільного руху в порт », – підкреслив Вецкаганс.

Згідно з повідомленням, Кабінет міністрів погодив виділення коштів на реалізацію проекту. На рахунок цільового фонду бюджету Чорноморська вже надійшов перший транш – 57,8 млн грн. Запланований термін здачі об’єкта в експлуатацію – літо 2018 року. У реалізації проекту також бере участь ДП «Морський торговельний порт« Чорноморськ ».

Морський порт «Чорноморськ» розташований на берегах Сухого лиману в 12 милях на північний захід від Одеси. Річна проектна потужність – понад 30 млн тонн. Кількість вантажних причалів – 25, довжина вантажного причального фронту – 5,459 кілометра. У порту працюють ДП «МТП« Чорноморськ », ТОВ« Трансбалктермінал », ТОВ« Іллічівський зерновий термінал », ТОВ« Транс-сервіс », ТОВ« Рісо Термінал », ТОВ« Олир Резорсіс »та інші портові оператори.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Редактор Національного промислового порталу