“Нібулон” братиме участь у розвитку логістичної інфраструктури Єгипту

3263

Компанія допоможе Єгипту розвивати річкову логістику для перевезення зернових

Єгипет є головним торговим партнером компанії, адже “НІБУЛОН” щорічно експортує до цієї країни понад 1 млн тонн українського зерна та є найбільшим постачальником зерна в Єгипет. Саме тому делегація компанії була запрошена вищим керівництвом країни.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на інтерв’ю генерального директора компанії.

  • Стратегічним завданням “Нібулоном” є з’єднати виробників зерна в Україні з його споживачами в Єгипті. Це вимагатиме докорінних змін діяльності компанії в цій країні. За словами керівника, вони продовжать співпрацю з міжнародними фінансовими інститутами, які вже підтвердили намір інвестувати в розвиток інфраструктури Єгипту через компанію “Нібулон”.

    Враховуючи побажання єгипетської сторони, “Нібулон” має всі можливості для розбудови логістику в цій країні. Серед варіантів розглядається можливість будівництва річкових суден, як в Україні, так і в Єгипті. Втім, компанія продовжить розвивати українську логістичну інфраструктуру та й надалі інвестуватиме в Україну.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.