На Одеській залізниці реконструювали перегін біля станції Новоукраїнка

2220
Фото: www.trainpix.org, пользователь Mikolaex
Фото: www.trainpix.org, пользователь Mikolaex

У Кіровоградській області завершено реконструкцію перегону Пост 218 км – станція Новоукраїнка, яка збільшує пропускну здатність залізниці в цьому районі.

Працівники Одеської залізниці провели реконструкцію головного шляху: укладено 2,5 кілометра нової колії на перегоні між великими станціями Новоукраїнка і Помічна, замінено земляне полотно і частково відновлені водовідвідні споруди.

Після проведених робіт пропускна здатність ділянки виросла до 10 пар пасажирських і 52 пар вантажних поїздів на добу, а грузонапряженность – до 70 млн тонн брутто/км на рік.

Фото: www.trainpix.org, пользователь Mikolaex
- РЕКЛАМА -
 • Крім того, це дозволило усунути зниження швидкості руху поїздів на цій дільниці і затримки парних поїздів в очікуванні відправлення зі станції Помічна.

  Максимальна швидкість руху пасажирських поїздів на ділянці може досягати 100 км/год, а вантажних – 80 км/год, дільнична швидкість поїздів підвищена на 0,8 км/год.

  Головна колія перегону пост 218 км – станція Новоукраїнка останій раз був реконструйований ще в 2011 році.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here