На будівництво одеської швидкісної дороги «Північ-Південь» мерія візьме гроші у Світового банку і ЄБРР

2224
Фото (с) Южный курьер
 • Фото (с) Южный курьер

  Одеса розраховує побудувати новий швидкісний трамвайний маршрут “Північ-Південь” від селища Котовського до житлового масиву Таїрова за рахунок кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Світового банку. Про це заявив віце-мер Павло Вугельман.

  Проект по організації трамвайного маршруту “Північ-Південь” після розробки відправили на узгодження в Європейський інвестиційний банк. Передає Національний промисловий портал.

  Спочатку місто розраховував отримати кредит в розмірі 23 млн. євро.

  “Ми отримали заперечення щодо проекту з пропозицією підключити Кабмін до переговорів, щоб збільшити проект до 56 млн. Євро (1,6 млрд. Грн.), І підключити ЄБРР до фінансування, щоб збільшити кількість закуповуваних трамваїв і рейок”, – повідомив П. Вугельман.

  На даний момент місто очікує позитивного висновку з даного питання від Міністерства фінансів. Після цього планується приступити до реалізації проекту.

  Відзначається, що всі роботи по організації трамвайного маршруту “Північ-Південь”, який з’єднає селище Котовського з Таїрова, повинні бути виконані в поточному році.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.