Морський термінал “Ніка-Тера” у першому півріччі 2017 року показав зростання обробки вантажів на 53%

1787
Фото: Ніка-Тера

За результатами роботи у першому півріччі 2017 року морський термінал «Ніка-Тера» прийняв 127 суховантажів, обробив 2,2 млн тонн вантажів, та показав зростання на 53% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

В структурі вантажообігу переважає перевалка зернових 64% (1382,9 тис. тонн), навалювальних вантажів – 30% (660,3 тис. тонн), хімічних і мінеральних добрив – 6% (135,4 тис. тонн) і 0,3 тис. тонн генеральних вантажів. Зокрема, протягом червня термінал перевалив 208,8 тис. тонн вантажів, з яких зернові культури склали 45% (93,8 тис. тонн), навалювальні вантажі – 50% (104,2 тис. тонн), хімічні мінеральні добрива – 5% (10,8 тис. тонн). При цьому порт опрацював 13 суден. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПортал.

«За результатами півріччя ми повністю виконали виробничі плани. У липні плануємо запустити додаткові потужності зі зберігання зернових, тому очікуємо, що до кінця року частка зернових в структурі перевалки може збільшиться ще більше», – прокоментував начальник порту Алім Агакішіев.

Топ-менеджер також зазначив, що, крім виконання виробничих завдань, порт «Ніка-Тера» першим в регіоні успішно пройшов обов’язкову процедуру оцінки стану охорони порту за міжнародними стандартами. Так, на початку липня Міністерство інфраструктури видало підприємству акт відповідності міжнародним стандартам, терміном на 5 років. Цей документ дозволяє терміналу приймати торгові судна.

 • Протягом 2016 року ООО «МСП Ника-Тера», що входить в Group DF і володіє 7-ма причалами у Миколаївській області, обробила 265 суден та перевантажила 4,022 млн тонн вантажів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.