Морський порт “Південний” планує будівництво нового вугільного терміналу

2795

Державне підприємство морський торговельний порт “Південний” (Одеська обл.) Має намір побудувати новий термінал для імпорту і експорту сипучих вантажів

В.о. директора підприємства Віталій Жуковський зазначив, що майбутній термінал призначений для механізованого розвантаження сипучих вантажів, а саме – коксівного і енергетичного вугілля. Новий термінал буде сприяти збільшенню вантажообігу, підвищення швидкості обробки суден і відвантаження вугілля залізницею.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У вересні МТП” Південний “планує прийняти для різних вантажовласників шість суден з енергетичним і коксівним вугіллям, загальним обсягом понад 530 тис. тонн. Всі причали і склади підприємства будуть задіяні в прийомі палива для українських ТЕС і металургійних комбінатів. З початку 2017 року енергетикам вже відправлено 294 тис. тонн антрациту і металургам близько 1 млн тонн коксівного вугілля. Зростання кількості імпортних вантажів змушує нас оперативно вирішувати питання будівництва нового терміналу “, – сказав Жуковський.

Державне підприємство “Морський торговельний порт” Южний “розташований в незамерзаючої глибоководної акваторії порту” Південний “, одного з найбільших і перспективних на Чорному морі. Спеціалізується на переробці навалочних, генеральних і тарно-штучних вантажів, що перевозяться морським, залізничним і автомобільним транспортом.

- РЕКЛАМА -
  • Підприємство оперує п’ятьма глибоководними причалами, два з яких обробляють суду Capesize, завантажуючи їх в повній вантажомісткості. Річна потужність роботи підприємства – 15 млн тонн.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here