Між Дніпром і Одесою запустили контейнерний поїзд

3246

Компанія “Трансінвестсервіс” (ТІС) запустила щотижневий кругової контейнерний поїзд між своїми контейнерними терміналами ТІС (Одеська область) і Дніпровським річковим портом.

Ємність одного контейнерного складу, становить 100 TEU (одиниця виміру вантажу, що дорівнює обсягу одного 20-ти футового контейнера). Дистанцію в 630 кілометрів поїзд долає за 19 годин. Менше доби займають операції з навантаження-вивантаження контейнерів з залізничних платформ, а також відправка і прийом поїзда повної довжини в портах ТІС і Дніпро.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ресурс Днепр Вечерний.

У залізничних контейнерних платформ немає проблеми з обмеженнями по вазі, тому контейнерний поїзд” ТІС “дозволить українським власникам вантажу використовувати повну вантажопідйомність контейнера до 29 тонн, абсолютно легально обходячи при цьому максимально дозволене для автомобільних доріг України навантаження в 24 тонни”, – йдеться в повідомленні ТІС.

Це спільний проект компанії з “Укррічфлотом” і Maersк Line. У перспективі ТІС хоче створити вантажний контейнерний трикутник Київ-Дніпро-Одеса.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.