МІУ запропонувало створити в Ніжині та Білій Церкві аеропорти для лоукостерів

3848
Аеропорт Ніжин - Фото: Ігор Бубін

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що для розвитку регіональних аеропортів критично важливим є залучення туди бюджетних авіакомпаній.

При цьому, в презентації “Авіаційна транспортна стратегія України до 2030 року”, розміщеної на сайті Мінінфраструктури, позначено, що необхідно розвивати аеродроми Гостомель, Житомир, Ніжин і Біла Церква для лоукост-перевезень пасажирів до Києва і прилеглі населені пункти.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «ЦТС».

“Розширення сегмента доступних авіаперевезень є запорукою розвитку авіаційної галузі. Лоукости або авіакомпанії, які готові працювати в низькому ціновому сегменті, – ключові фактори, які будуть стимулювати розвиток регіональних аеропортів, а також супутньої транспортної інфраструктури в Україні. Лоукости – це не трагедія для аеропорту, а шанс наростити обсяги перевезень, збільшити надходження від не авіаційної діяльності, поліпшити туристичну привабливість регіону і, як наслідок, стимулювати його економічий  розвиток”, – заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян 7 листопада під час наради в МІУ з представниками органів місцевої влади та керівниками аеропортів.

 • Міністр зазначив, що стратегія розвитку місцевих аеропортів передбачає їх державну підтримку – уряд прийняв рішення про виділення коштів на ремонт ЗПС аеропортів в Чернівцях, Одесі та Вінниці.

  Нагадаємо, що в Ніжині знаходиться аеродром МНС України. Білоцерківський аеродром знаходиться в комунальній власності.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here