Міністерство інфраструктури планує побудувати залізницю європейської колії до Львова за 50 мільйонів євро

2458
Фото: Bilet.aero
До Львову, за планами українського міністерства інфраструктури, передбачається прокласти лінію європейської колії 1435 мм від Рави-Руської, на що буде потрібно близько 50 мільйонів євро.

Львів і Варшаву хочуть з’єднати європейською колією стандарту 1435 мм через Раву-Руську. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України. Передає Національний промисловий портал.

“Загальна дистанція від Варшави до Львова становить близько 330 км. Сьогодні європейська колія проходить по території Польщі і 7 км до Рави-Руської. Залишається побудувати 58 км шляху до Брюховичів. Зараз ми шукаємо потенційних інвесторів, щоб побудувати колію до Брюховичів. Брюховичі – це околиця міста, ми готові побудувати всю логістику там, щоб був доступний під’їзд і до центру Львова і залізницею, і автомобілем. У цей проект потрібно вкласти близько 50 млн євро”- повідомив керівник Львівської залізниці Іван Груник.

У Раві-Руській сходяться колії шириною 1520 мм та 1435 мм – європейська колія збережена на відрізку Хребенне (Польща) – Рава-Руська. До 2005 року з Варшави в Раву-Руську по цій ділянці курсував регулярний пасажирський поїзд.

Відзначимо, раніше розглядався варіант реалізації проекту євроколії Львів-Варшава, подразумевавший будівництво комбінованої колії 1435/1520 мм на ділянці Львів-Перемишль загальної протяжність 67 км.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.