Мінінфраструктири розробило 15-річну стратегію розвитку електротранспорту в Україні

1823

Міністерством інфраструктури розроблено 15-річну стратегію розвитку електротранспорту в Україні.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян в рамках участі у Закритому Міністерському круглому столі на тему: «Транспорт і клімат», який відбувся 31 травня 2017 року в м.Лейпциг, Німеччина, в рамках щорічного Саміту Міжнародного транспортного форуму 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Міністерства інфраструктури.

За словами Міністра інфраструктури України, близько чверті всіх викидів парникових газів в світі виробляється транспортними засобами, в першу чергу, автомобільними, і одна з місій міністерства – сприяти зниженню цього показника.

Минулого року ми сформували команду людей, яка досліджувала найкращі практики просування розвитку зеленого та сталого транспорту. Ми працювали спільно з учасниками ринку, щоб розробити п’ятнадцятирічну стратегію розвитку електротранспорту в Україні, – наголосив Володимир Омелян, – У розробленому законопроекті ми даємо можливість українцям купувати електромобілі за доступною ціною. Наша головна мета і ключові пропозиції – це створити всі необхідні умови для виробництва електромобілів в Україні. Це означає не тільки зменшення податкового тиску, а й створення умов для використання такого транспорту в Україні.

За словами міністра, стратегія, розроблена Міністерством, ділиться на три етапи.

Перший буде присвячений активізації ринку, скасуванню мит та ПДВ щодо імпорту електричних транспортних засобів і зарядних станцій. Ця стадія розрахована на п’ять років. У другому етапі, який розрахований на десять років, ми сподіваємося налагодити виробництво електромобілів в Україні. І третій, п’ятнадцятирічний етап, передбачає стимулювання локалізації виробництва електричних транспортних засобів, компонентів та обладнання, – підкреслив очільник Міністерства.

 • Міністерство планує запровадити податкові знижки для всіх покупців електромобілів на період до п’ятнадцяти років.

  Ми сподіваємося, це знизить ціни на електрокари до 30-35%. З точки зору виробника, виробництво електромобілів в Україні для українських, європейських та світових ринків буде конкурентоспроможним, – додав Володимир Омелян.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.