Депутати Миколаївської міської ради 13 вересня підтримали виділення 24 млн гривень субвенції обласному бюджету на підтримку реконструкції Миколаївського аеропорту

- РЕКЛАМА -

Заступник директора комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Миколаїв” Сергій Філатов заявив, що є два варіанти управління аеропортом.

Ми зараз займаємося сертифікацією аеропорту для того, щоб приймати рейси і укладати угоди з авіакомпаніями. Паралельно, я думаю, що ми будемо обговорювати питання про корпоратизацію. Є ще один варіант про створення управляючої компанії, де місто буде спільно управляти. Це більш прості механізми, – сказав Філатов.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Крім того чиновник повідомив, що у фінплані аеропорту на 2018 рік закладено отримання 13,2 млн гривень доходу без урахування заправки та інших доходів термінального комплексу.

У серпні голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко спрогнозував, що аеропорт Миколаїв може почати приймати рейси авіакомпаній до кінця 2017 року.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Редактор Національного промислового порталу