МАУ планує запустити щоденні рейси до чотирьох регіональних аеропортів Польщі

3629

Українська авіакомпанія МАУ отримала дозвіл на регулярні польоти в чотири регіональних аеропорту Польщі: Краків, Гданськ, Познань та Вроцлав.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Заявка МАУ була задоволена через відсутність обмежень на польоти між Україною та Польщею. Режим “Відкритого неба” діє між країнами з березня 2016 року.

Згідно з поданою заявкою, МАУ планує літати в чотири польських аеропорти на регулярній основі з частотою сім разів на тиждень. Дата запуску нових рейсів ще невідома, в системі бронювання авіакомпанії нові рейси поки відсутні.

 • Раніше, президент МАУ Юрій Мірошников заявляв, що регіональна польська програма покликана збільшити транзитний пасажиропотік української авіакомпанії.

  “Транзит потребує підживлення. Ми бачимо, відчуваємо, розуміємо наші здібності, привабливість українського хаба в “Борисполі”, і в той же час, ми розуміємо і відчуваємо недоліки власного українського ринку в силу цілого ряду причин – політичних, економічних, рівень життя населення невисокий. Тому ми шукаємо для себе додаткові ринки. Польща – країна з великим населенням, з добре забезпеченим населенням. Є ще один фактор – різке і суттєве зростання кількості українських громадян, які працюють у Польщі. І це те середовище, що створює ринок для авіаперевезень. Тому регіональна програма в Польщі – це наша спроба отримати доступ до додаткового ринку. В першу чергу, це повинен бути ринок транзиту через наш вузловий аеропорт Бориспіль”, – зазначив глава МАУ, виступаючи на прес-конференції в Києві 24 листопада.

  Нагадаємо, що раніше ми вже повідомляли про те, що авіакомпанія МАУ планує запустити прямі рейси з Києва до Сінгапура.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here