Київський метрополітен отримає п’яту гілку метро

2573

Містобудівна рада Києва внесла останні зміни в проект Генплану столиці. Документ вже пройшов державну експертизу та незабаром буде внесений до Київради.

В проекті Генплану закладена на перспективу і п’ята лінія метрополітену, про це розповіла начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури КО “Київгенплан” Тамара Аляб’єва. Передає Укрінформ.

“Суть в тому, щоб метро пройшло по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу”, – розповіла Аляб’єва.

Крім того, вона підтвердила, що вже в кінці нинішнього року почнеться добудова Сирецько-Печерської лінії метро в бік Виноградаря.

Щодо термінів будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро від Жулян до Троєщини, то першу чергу планують звести вже в найближчі сім років.

“Перша черга включатиме в себе ділянку від вулиці Глибочицької (з пересадкою на станцію Лук’янівська) до Подолу (з пересадкою на станцію Тараса Шевченка). Далі метро піде до зупинки міської електрички Троєщина і по проспекту Маяковського”, – розповіла Аляб’єва.

- РЕКЛАМА -
  • Також генпланом передбачено збільшення протягом 20 років протяжності ліній столичного метрополітену з 66 до 130 кілометрів (до 100 станцій), подоження існуючі лінії на 15 кілометрів, побудову четвертої та п’ятої лінії метро. На сьогоднішній день Київський метрополітен представлений трьома гілками – Сирецько-Печерської, Святошинсько-Броварській і Куренівсько-Червоноармійській.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.