Фото: facebook.com/olexandr.pabat

КМДА облаштує роторну парковку біля будівлі мерії на Хрещатику. Про це в Facebook повідомив депутат столичної мерії Олександр Пабат.

За його даними, для Києва придбана, анонсована раніше чиновниками від транспортної інфраструктури, роторна парковка. Її вартість – 3,6 млн грн.

Згідно з угодою, доставити конструкцію роторної парковки повинні за адресою: Хрещатик, 36, тобто до міської адміністрації.

Читайте також: Які саме багаторівневі парковки-ліфти з’являться у Києві? (відео)

“ТОВ” Парк Матік “виграло конкурс з роторної паркуванням на 10 машиномісць класу SUV, з опціями підігріву (взимку) і охолодження (влітку) …, терміном експлуатації 15+ років і гарантійним терміном на 2 роки”, – повідомив Пабат.

Він зазначив, що такі парковки поширені в Японії і ОАЕ. Про їх функціональності в київських реаліях можна буде говорити після зимівлі, оскільки специфіка роторних двигунів подібних паркінгів, має на увазі їх використання в теплому кліматі.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ
Головний редактор Національного промислового порталу
  • Shutterstock Fotolia

    у чиновников нет малолитражек, джипы не войдут в нее

    • дмитро попович (CrapSpongia)

      дурачек ты, который даже читать не умеет: “…10 машиномест класса suv…”