Китайці зацікавились Чорноморським портом

2243

Представники китайської компанії China Road & Bridge Corporation (CRBC) в липні 2017 рр відвідали ДП «Морський торговельний порт (МТП)« Чорноморськ »і оглянули залізнично-поромний комплекс, який планується передати в концесію.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Представники CRBC ознайомилися з виробничими потужностями госстівідора, йдеться в повідомленні порту.

Особливу увагу представників китайської корпорації було направлено на поромний комплекс порту. Зараз CRBC розглядає питання про прийняття участі в конкурсі щодо передачі терміналу №5 порту «Чорноморськ» в концесію, – йдеться в повідомленні прес-служби госстівідора.

- РЕКЛАМА -
 • У лютому 2017 р ДП «МТП« Чорноморськ »розпочало підготовку цілісного майнового комплексу терміналу №5 (залізнично-поромного комплексу) до передачі в концесію.

  Для довідки: China Road & Bridge Corporation є дочірньою компанією державної China Communications Construction Company (CCCC). Компанія займається будівництвом шосе, мостів, портів, тунелів та інших цивільних об’єктів інфраструктури. Сукупні активи становлять близько 4,3 млрд юанів і чистих активів становить близько 1,5 млрд юанів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here