Грузія надасть Україні локомотиви для перевезення зерна

2075

Грузія надасть Одеській залізниці локомотиви для транспортування зернових вантажів у напрямку портів у їхній піковий період.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України, передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPolit.com.

Таке рішення було прийнято під час державного візиту Президента України до Грузії, на зустрічі представників Міністерства інфраструктури України, Міністерства економіки Грузії та представників АТ «Грузинська залізниця» з питань поглиблення співробітництва України та Грузії у сфері транспорту.

Грузинська сторона погодилася надати Одеській залізниці свої локомотиви для вирішення проблеми з транспортуванням зернових вантажів у напрямку портів у їхній піковий період. Передбачається, що у свою чергу, українська сторона надасть тяговий рухомий склад на умовах оренди, — йдеться у повідомленні.

- РЕКЛАМА -
  • Тбіліський електровозобудівний завод може почати виробництво локомотивів на потужностях одного з українських підприємств.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here