Фото: Укрзалізниця отримала 13 нових пасажирських вагонів виробництва КВБЗ

4047

У вересні Крюківський вагонобудівний завод продовжував поставляти Укрзалізниці купейні вагони згідно з контрактом.

13 новеньких пасажирських вагонів, зокрема і купейних з меблями, що трансформуються, після суворого комісійного приймання у серпні-вересні були відправлені замовнику. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Вагони витримали цілий комплекс випробувань, в тому числі і пробігових, які проходили на ділянках Південної залізниці. Нові пасажирські вагони КВБЗ стали комфортнішими та зручнішими не лише для пасажирів, а й для спеціалістів експлуатаційних служб залізничного відомства.

Хочеться особливо відзначити, що виробництво пасажирських вагонів на КВБЗ має високий відсоток локалізації в Україні – понад 70%. При виборі постачальників комплектуючих для нових пасажирських вагонів перевага, як і раніше, надається вітчизняним виробникам. Серед постачальників і давні партнери, і фірми, які вперше співпрацюють з КВБЗ. Так, електрообладнання для вагонів виготовили на НПП «Хартрон-Експрес» (м. Харків), АТ «Транстехнологія» (м. Дніпро), АТ «Імпульс» (м. Запоріжжя), світильники поставили АТ «Квазар» (м. Київ) , ТОВ «Софітлюм» (м. Кременчук), кондиціонери – АТ «Завод Екватор» (м. Миколаїв), акумулятори – ТОВ «АДС» (м. Київ). Вакуумні туалетні системи польського виробництва в нових вагонах замінили на вироби дніпровського ТОВ «МДС».

 • Вікна для вагонів теж роблять в Дніпрі (АТ «Алюмаш») та у місті Вільнянську (НПП «РОСТ»). А запорізьке підприємство АТ «Згода» випускає для цих вікон ролетні штори. Частину інтер’єру, як і раніше, виготовило харківське ДНВП «Об’єднання Комунар».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.