Фото: На Харківщині розпочали підготовчі роботи для спорудження унікального сміттєпереробного комплексу

3161
Фото: city.kharkov.ua

Підготовчі земельні роботи, необхідні для спорудження унікального для України сміттєпереробного комплексу, йдуть зараз на Дергачівському полігоні ТПВ.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Харківської міськради.

Як розповів сьогодні, 24 листопада, директор КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» Микола Скляров, для будівництва комплексу необхідно розширення полігону ще на 34 га. Зараз йдуть роботи на 17 га, де буде розташований новий полігон.

 • Поруч ведуться роботи з підготовки майданчика для встановлення необхідного обладнання самого сміттєпереробного комплексу, що складається з пункту сортування сміття, збору полігонного газу та переробки його в електроенергію.

  Як зазначив Микола Скляров, на споруджуваному полігоні система збору газу монтуватиметься відразу. Якщо німецька фірма-консультант вважатиме раціональним, то буде також створена система для переробки відходів на мінеральні добрива.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here