ДП “Антонов” зацікавлений у використанні аеродрому в Гостомелі для обслуговування лоу-кост авіакомпаній

1761

Аеродром Антонов сертифікований по 1 категорії ICAO. Він може приймати і відправляти повітряні судна цілодобово протягом усього року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДП “Антонов”.

На виконання розпорядження Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, яке було надане під час наради за участю представників ДП “Антонов” в Кабінеті міністрів України, сформовано робочу групу з підготовки бізнес-плану щодо використання аеродрому “Київ-Антонов”, смт. Гостомель, для обслуговування лоу-кост авіакомпаній.

Цей аеродром сертифікований за 1 категорією ICAO, може приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом усього року. На теперішній час летовище використовується як порт для вантажних літаків та проведення льотних випробувань. Розвиток його інфраструктури в напрямку забезпечення обслуговування пасажирів стане корисним не лише для аеропорту, а й для регіону в цілому. Одним з важливих факторів стане створення нових робочих місць.

Інформація, яка з’явилася в пресі щодо неготовності ДП “АНТОНОВ” до виконання поставленого завдання, є нічим іншим, як хибним викладенням фактів.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.