Держава виділила гроші на Подільсько-Воскресенський міст в Києві будівництво якого відновлять цього року

Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту в Києві відновлять вже в нинішньому році.

Про це вдалося дізнатися завдяки тендеру сервісу публічних закупівель ProZorro. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Українська Правда.

В опублікованій ProZorro інформації йдеться про договорі, укладеному 20 липня КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» і ТОВ «Еко-Буд-Трейд». Він має на увазі виконання будівельних робіт на суму 444,6 млн гривень.

Відзначається, що до 20 липня 2018 року мають збудувати лівоповоротний з’їзд та укріпити тимчасові опори ділянки над Дніпром МО-1, МО-2, МО-3, МО-4.

Гарантійний строк на основні несучі конструкції (у т. ч. штучні споруди) та інженерні комунікації становить 10 років, на будівельно-монтажні роботи (у т. ч. дорожній одяг проїздів і тротуарів) – 5 років, на світлофорні об’єкти та елементи організації дорожнього руху – 3 роки.

Читайте також:  В Борисполі наступного року запрацює новий бісквітний комплекс Roshen

Фінансування передбачено порівну в цьому та наступному роках. На заробітну плату піде 11,07 мільйона гривень, тобто трохи більше 2% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще майже піввідсотка – 1,81 мільйона гривень.

Закупівлю провели за переговорною процедурою для уніфікації, оскільки вберезні “Еко-Буд-Трейд” став генпідрядником цього будівництва, вигравши два тендери на 6,1 мільярда гривень.

You may also like...

  • Віктор Іщук

    Це не держава виділила, а Київ.

%d блогерам подобається це: