Чотири провідних іноземних підрядника хочуть провести днопоглиблення в порту Чорноморськ

1414
Днопоглиблення у порту Південний

Чотири великих підрядника зі світовим ім’ям претендують на участь в торгах по проекту днопоглиблення порту Чорноморськ.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Відомі світові компанії – China Harbour Engineering Company Ltd. (Китай), LTD Novadeal (“дочка” бельгійської DEME Group), Jan De Nul n.v. (Нідерланди), Van Oord Dredging and Marine Contractors BV (Нідерланди) – претендують на участь в торгах по проекту днопоглиблення порту Чорноморськ.

- РЕКЛАМА -
 • Ці компанії виявили бажання брати участь в торгах по двом лотам тендеру – реконструкція підхідного каналу та реконструкція операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману з поглибленням до 15 метрів.

  В аукціоні по другому лоту також хоче брати участь українська компанія “Укрстройсервіс”. Торги по обом лотам відбудуться 28 лютого. Проведення тендеру покладено на Південну філію АМПУ.

  Відзначимо, що вартість робіт по першому лоту становить 91,769 млн грн, по другому лоту – 353,032 млн грн. Під час днопоглиблювальних робіт подрядники піднімуть з дна 1,99 млн кубометрів грунту – 0,504 млн кубометрів першим лотом і 1,486 млн кубометрів другим.

   

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.