Будівництво регіональних бетонних доріг може початися вже 2017 році

2835

Будівництво декількох бетонних доріг регіонального значення може початися в 2017 році за умови сприяння Державного агентства автомобільних доріг України ( “Укравтодор”), повідомив глава асоціації виробників цементу “Укрцемент” Павло Качур в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна“.

“На сьогоднішній день на етапі проектування і проходження експертизи знаходяться наступні магістралі: Кіровоград-Миколаїв, об’їзна дорога навколо Житомира, ділянку дороги Полтава-Дніпро в районі смт Решетилівка і дві регіональні дороги в Львівській і Тернопільській областях. Все це не нове будівництво, це ділянки , які йдуть під реконструкцію”, – уточнив П.Качур.

За його словами, в цінах 2017 року розрахункова вартість будівництва асфальтних і бетонних доріг практично однакова, проте при цьому життєвий цикл бетонної дороги становить 25 років, а асфальтної – вдвічі менше.

“Якщо взяти за період експлуатації дороги 25-30 років, то економічна доцільність будівництва і обслуговування бетонної дороги практично вдвічі вище, ніж асфальтної. Крім того, бетонні дороги більш безпечні і екологічні, здатні витримувати велике навантаження на вісь автомобіля”, – додав глава ” Укрцементу”.

Асоціація “Укрцемент” об’єднує ПАТ “Дікергофф Цемент Україна” (має філії “Волинь-Цемент” та “ЮГцемент”), ПАТ “ХайдельбергЦемент Україна” (Криворізький, Кам’янський і Амвросіївський заводи), ПАТ “Івано-Франківськцемент”, ПАТ “Евроцемент- Україна”, а також групу компаній CRH Plc (ПАТ “Подільський цемент”, ПАТ “Миколаївцемент”та ТОВ “цемент”).


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here