Будівництво регіональних бетонних доріг може початися вже 2017 році

3088

Будівництво декількох бетонних доріг регіонального значення може початися в 2017 році за умови сприяння Державного агентства автомобільних доріг України ( “Укравтодор”), повідомив глава асоціації виробників цементу “Укрцемент” Павло Качур в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна“.

“На сьогоднішній день на етапі проектування і проходження експертизи знаходяться наступні магістралі: Кіровоград-Миколаїв, об’їзна дорога навколо Житомира, ділянку дороги Полтава-Дніпро в районі смт Решетилівка і дві регіональні дороги в Львівській і Тернопільській областях. Все це не нове будівництво, це ділянки , які йдуть під реконструкцію”, – уточнив П.Качур.

За його словами, в цінах 2017 року розрахункова вартість будівництва асфальтних і бетонних доріг практично однакова, проте при цьому життєвий цикл бетонної дороги становить 25 років, а асфальтної – вдвічі менше.

“Якщо взяти за період експлуатації дороги 25-30 років, то економічна доцільність будівництва і обслуговування бетонної дороги практично вдвічі вище, ніж асфальтної. Крім того, бетонні дороги більш безпечні і екологічні, здатні витримувати велике навантаження на вісь автомобіля”, – додав глава ” Укрцементу”.

Асоціація “Укрцемент” об’єднує ПАТ “Дікергофф Цемент Україна” (має філії “Волинь-Цемент” та “ЮГцемент”), ПАТ “ХайдельбергЦемент Україна” (Криворізький, Кам’янський і Амвросіївський заводи), ПАТ “Івано-Франківськцемент”, ПАТ “Евроцемент- Україна”, а також групу компаній CRH Plc (ПАТ “Подільський цемент”, ПАТ “Миколаївцемент”та ТОВ “цемент”).


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.