Австрійці хочуть побудувати канатну дорогу в Києві

2273

Київ відвідало керівництво австрійської компанії Doppelmayr з метою вивчення можливості участі в будівництві канатної дороги, яка має намір реалізувати столичне керівництво.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Він в черговий раз нагадав, що канатна дорога в центральній частині міста повинна буде зв’язати основні туристичні місця. Австрійці зацікавлені в тому, щоб реалізувати цей проект.

На цьому тижні до Києва приїжджали представники компанії Doppelmayr, яка є світовим лідером з будівництва канатних доріг. Те, що високе керівництво приїжджає і показує зацікавленість в проекті, є дуже хорошим сигналом. Упевнений, що наступної весни ми зможемо говорити про початок будівництва канатної дороги, – сказав столичний градоначальник.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що канатна дорога може стати одним з елементів інфраструктури прибережних територій столиці.

Мова йде про облаштування канатної дороги (від арки Дружби народів до Труханового острова), станції канатної дороги на Поштовій площі, екскурсійно-оглядової вежі, пішохідної зони на Контрактовій площі, а також облаштування належної кількості паркінгів, – говорилося в червневому повідомленні КМДА.

- РЕКЛАМА -
  • Компанія Doppelmayr спеціалізується на виробництві крісельних підйомників, канатних доріг, гондол, а також двигунів для міського транспорту і систем транспортування матеріалів. На сьогоднішній день Doppelmayr Garaventa виготовила понад 14600 одиниць різного устаткування, яке встановлено в 89 країнах світу.

    Відзначимо, що в контексті розвитку столичної туристичної транспортної інфраструктури Віталій Кличко також заявив, що буде модернізований київський фунікулер.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.