Авіакомпанія YanAir відкрила новий напрям “Львів-Батумі”

1643

8 червня, авіакомпанія “Yanair” та міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького відкрили новий рейс Львів-Батумі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Depo.Львів.

“Сьогодні ми відкриваємо новий для нас напрямок, це – Грузія. Як і держава, так і зокрема Львівщина, має тісну співпрацю із Грузією і я сподіваюсь, що новий напрямок лише її посилить та покаже нові можливості для її розвитку. Відкриття нових рейсів – це чергова можливість для наших мешканців швидко та з комфортом дістатися до різних куточків землі”, – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Тарас Оприск.

Першим рейсом у Батумі зі Львова вирушили 100 пасажирів. Як зазначили у авіакомпанії це більше 50 % наповненості рейсу.

“Дякую компанії YanAir, яка сьогодні відкрила новий напрямок. Для нас це зовсім інша культура і велике досягнення. Сьогодні Грузія дуже активно розвивається в напрямку туризму, Львівщина також, і звичайно, ми хочемо обмінюватися нашим досвідом через подорожі. Чекаємо нових рейсів”, – наголосила генеральний директор аеропорту “Львів” Тетяна Романовська.

  • Регулярні рейси здійснюватимуть двічі на тиждень: кожного вівторка та п’ятниці.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.