Авдіївське трамвайно-транспортне управління отримало 3 нових автобуси Ataman

3911

КП “Авдіївське трамвайно-транспортне управління” отримало 2 автобуси Ataman A092H6 що було придбано за кошти обласного бюджету, та один автобус Ataman A09216 що було подаровано ПрАТ “Авдіївський коксохімічний завод”.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на avdeevka.city.

На честь свята місту подарували 3 пасажирських автобуса: два виділили з обласного бюджету, один подарував Авдіївський коксохімічний завод, який є містоутворюючим підприємством.

Гендиректор АКХЗ Муса Магомедов прямо на сцені вручив ключі керівнику військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павлу Малихіну.

Ми побудуємо самостійну Авдіївку, яка не буде придатком Донецька. Губернатор Павло Жебрівський виділить кошти на ремонт школи, садків і доріг, – зазначив заступник голови Донецької ОДА Віктор Ремскій.

- РЕКЛАМА -
  • Таким чином АТТУ матиме парк власних автобусів. На сьогодні АТТУ вже займається пасажирськими перевезеннями на нерегулярній основі за рахунок орендованих у приватних підприємців автобусів.
    Яким чином планують використовувати придбані автобуси наразі невідомо.

    Вартість автобуса Ataman A092H6 – ₴2 048 100, загальна вартість договору – ₴4 096 200.

     


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.