АМПУ підписала другий договір з китайською CHEC на днопоглиблення в порту Південний

2016

Сьогодні, 25 травня, в Чорноморську відбулося урочисте підписання двостороннього договору між Адміністрацією морських портів України (АМПУ) і китайською компанією China Harbour Engineering company Ltd. (CHEC) про проведення робіт з днопоглиблення в морському порту Південний.

Церемонія відбулася на терміналі Risoil в рамках конференції Grain & Maritime days in Odessa, передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

З української сторони договір підписав Максим Широков, начальник Адміністрації порту Південний, від китайської компанії підпис поставив Ванг Яомін, віце-менеджер проектів China Harbour Engineering company.

“Підписанням цього контракту Адміністрація морських портів довела, що ми націлені на розвиток портової інфраструктури. Це тільки початок”, – зазначив Максим Широков.

 • Договір передбачає збільшення глибин на внутрішньому і підхідному каналі порту Південний до 21 метра, а в операційній акваторії причалів №5 і №6 ДП “МТП Южний” – до 19 метрів.

  Заплановані роботи є продовженням проекту днопоглиблення, що реалізується в порту з 2012 року.Виконане раніше днопоглиблення дозволило з червня 2014 року в експериментальному режимі оголосити осадку для судів, оброблюваних на причалах №№5 і 6 (державного стивидора МТП Південний) в 18,5 метрів.

  Нагадаємо, що перша угода з China Harbour Engineering company була підписана 18 травня в Києві. Перший договір передбачає проведення днопоглиблювальних робіт підхідного каналу з 16 до 19 метрів і створення операційної акваторії глибиною 16 метрів біля причалів №23, 24 і 25 морпорту Південний (проект “Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій морського порту Південний”).

  Державна компанія China Harbour Engineering Company створена в 1980 році. Основним профілем діяльності підприємства з самого початку було будівництво об’єктів на території морських гаваней – терміналів, причалів, мостів в гаванях, сухих доків і т.д. Днопоглиблення було і залишається важливою складовою бізнесу CHEC. Близько 90% великих і середніх терміналів Китаю були побудовані саме China Harbour Engineering. Зараз у компанії налічується близько 60 зарубіжних представництв, які обслуговують клієнтів у 80 країнах світу.

  У 2005 році CHEC об’єдналася з China Road and Bridge Corporation, що спеціалізується на будівництві доріг і мостів. В результаті злиття виник великий гравець – China Communications Construction Co., Ltd.(CCCC), а його дочірні структури, в тому числі і CHEC, зберегли свої профілі діяльності. В останні роки холдинг закріпив за собою позицію одного з найбільших підрядників світу. У минулому році провідне американське видання Engineering News-Record назвало CCCC третім найбільшим підрядником в світі


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.